0 JENERASYON

CORECAPS®

Yüksek bioyararlanımlara sahip patentli ekstrelerin yanısıra yüksek kalitede diğer ekstreler, vitaminler ve mineraller içeren bu takviye edici gıda, Vcaps (vegetarian capsules) kapsüllerinde bir araya getirilerek blister formunda hazırlanmıştır. CORECAPS, herhangi bir hastalığın direk tedavisine yönelik bileşenlere sahip değildir. Hücresel düzeyde beslenmeye [detay] katkıda bulunacak bileşenleri sayesinde gizli açlığa [detay] karşı destek olması hedeflenerek formüle edilmiştir. Doğal ve Doğru beslenme ile düzenli CORECAPS tüketimi, hücre sağlığı ve güçlü bir bağışıklık sistemi için değerlidir.

BİLEŞENLER: BCM-95 (patentli zerdeçal ekstresi), BroccoRaphanin (patentli brokoli ekstresi), Benolea EFLA-943 (patentli zeytin yaprağı ekstresi), Akbamax (patentli akgünlük ekstresi), AB-Fortis (patentli mikroenkapsül demir minerali), Ganoderma lucidum ekstresi, Ginkgo biloba ekstresi, Devedikeni ekstresi, Panax ginseng ekstresi, Chlorella, Spirulina, Propolis, Glukozamin sülfat, Hyalüronik asit, Magnezyum, Çinko, Selenyum, Vitamin E, Vitamin B12

KAPSÜL: Vcaps (vegetarian capsules) GMP, Helâl ve Kosher sertifikaları

ÜRÜN TAKDİM ŞEKLİ: Blister formunda 60 kapsül

KULLANIM ÖNERİSİ: Günde 2 kapsül, bol su ile sabah kahvaltıdan 10-15 dakika önce kullanılması önerilir. İsteğe bağlı olarak Sabah ve Akşam olmak üzere günde 2 eşit şekilde de kullanabilirsiniz.

MARKA ve RUHSAT SAHİBİ: JENERASYON AŞ 2015/92944

İletişim

Batı Blv No.1/283 Yenimahalle, ANKARA

[email protected]

0 JENERASYON

Copyright © 2008. Tüm hakları saklıdır