Jenerasyon, ürün yelpazesini tanıtım ve satış yönetiminde modern bir ticaret metodu olan MLM (Multi Level Marketing) sistemini benimseyerek ve çok hissedarlı olarak 2 Ocak 2008 tarihinde kurulmuştur. Şirket ile ilgili tüm hususlarda karar almaya ve kararları uygulamaya yetkili bir Yönetim Kuruluna sahiptir. Yönetim Kurulu, MLM ve ticaret deneyimlerini bir araya getiren şirket hissedarlarından oluşmaktadır.

Bu projede, yüksek kalitede sağlıklı yaşam ürünleri hakkında insanları bilinçlendirmek ve bu ürünlerin yeni tüketicilere ürünler hakkında deneyim ve bilgi sahibi olan kişiler tarafından MLM çalışma prensipleri ile ulaştırılması hedeflenmiştir. Doğru ve doğal beslenmeden sonra sağlıklı yaşamı destekleyecek, yüksek kalitede, zararlı kimyasallar içermeyen, gerekli sertifikasyonlara sahip ürün yelpazesini kendi alanında lider firmalardan ürettirmektedir. Organik Kişisel Bakım, Takviye Edici Gıdalar, Bitkisel İçecekler ve Evsel & Kişisel Temizlik kategorilerinde hazırladığı ürünleri %100 memnuniyet garantisi ile sunmaktadır.

about-me
ÜRETİM GRAFİĞİ

2016 - 2017

2014 - 2015

2012 - 2013

2010 - 2011

2008 - 2009

Jenerasyon Şirket ilkeleri gereği tüm ürünlerin tanıtım ve satışı tamamen Jenerasyon Bağımsız İş Ortaklarına aittir. Tüketim ile başlayan memnuniyet ve inanç paylaşımını başkalarına sunan İş Ortakları, yeni müşteri ve yeni İş Ortaklarına sponsorluk yapmaktadır. İş Ortaklarına sadece lojistik hizmet veren Jenerasyon, şirket ilkeleri gereği satış ve organizasyon faaliyetlerinden oluşacak işlem hacmi ile İş Ortaklarına kariyer ve kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır.

Jenerasyon, sunduğu bu projede kendi ticaretini kurmak isteyen İş Ortaklarının eğitimlerine basılı malzemelerin yanısıra, yılda en az 3 defa düzenlenen TEP (Tatil ve Eğitim Programları) ve Akademi Eğitimleri ile destek vermektedir. www.JENERASYON.TV web adresinden sunulan eğitim videoları sayesinde İş Ortağının kendisi ve organizasyonu için "maliyet ve zaman tasarrufu" ile en doğru bilgileri alabilmesi hedeflenmiştir.

about-me

Jenerasyon tüm bu değerleri ve avantajları sayesinde Türkiye'de MLM sistemini çalışan, emek veren herkese avantajlı olacak şekilde sunmaktadır. TC Vergi ve Hukuk mevzuatları çerçevesinde düzenlediği, ürünlerin tanıtım ve satış yönteminde fırsat eşitliğini belirleyen, İş Ortağının kazancını, emeğini koruyan, MLM prensiplerini en iyi şekilde benimsemiş Jenerasyon Şirket ilkeleri sayesinde yasal ve etik kurallara son derece önem vermektedir. Bu sayede Jenerasyon, etik ve yasal çalışan binlerce İş Ortağının güvenini kazanmış bir şirkettir.

filler image

Sağlıklı ve Kariyerli bir gelecek için planınız var mı ?

Jenerasyon ürün yelpazesi, kazanç planları ve bağımsız çalışma koşulları sayesinde sermayesiz ve risksiz kendi ticaretinizi kurabilirsiniz.
Yüksek kalitede ürünler ve bu ürünler hakkında edindiğiniz bilgi ve memnuniyeti başkalarıyla paylaşarak kazanç elde edebilirsiniz.
Size Jenerasyon ile kendi ticaretinizi 4 adımda gerçekleştirebileceğiniz bir plan sunuyoruz.

TANIŞMA

Tercih ettiğiniz ürünlerden veya "Başlangıç Seti" satın alarak ürünlerle tanışın. Yüksek kalitedeki bu ürünler siz ve sevdiklerinizin sağlıklı yaşamını destekleyecek aynı zamanda ürünler hakkında memnuniyet ve inanç geliştirmenizi sağlayacaktır.

BİLGİ

İlk siparişinizde tarafınıza ürünlerle birlikte gönderilen basılı materyalleri inceleyin. Size özel ID ve şifrenizle giriş yapacağınız Rubx³'de dökümanları ve duyuruları inceleyin. Yılda en az 3 defa düzenlenen "Tatil-Eğitim" ve "Akademi" programlarına katılın.

PAYLAŞIM

Etrafınızda bu ürünlere kimlerin ihtiyacı olabilir ? Ek gelir, maddi özgürlük, kariyer, kendi işine sahip olmak, kişisel gelişim isteyenler kimlerdir ? İletişiminizde olan herkese Jenerasyon ürünlerini tanıtabilir veya Jenerasyon iş fırsatını sunabilirsiniz.

SPONSORLUK

Ekibinize kaydettiğiniz İş Ortaklarınızın eğitim ve motivasyonları ile ilgilenin. Onlarında kontak listelerine bilgi paylaşımında bulunmalarını sağlayın. Bu sayede bilinçli, sağlıklı ve kariyerli bir organizasyona sahip olursunuz.

filler image

% 100 memnuniyet garantisi

Tercih ederek almış olduğunuz ürün/ürünlerimizi bedelini ödeyerek deneyebilirsiniz. Memnun kalmadığınız takdirde sekiz gün içerisinde açılmamış ürünleri şirket merkezine göndererek ödediğiniz tutarı iade alabilirsiniz. Memnun iseniz size verilen özel ID ve şifre sayesinde sayfanıza giriş yaparak bir ömür boyu dilediğiniz zaman dilediğiniz ürünü indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.

Organizasyon garantisi

Ürün memnuniyetinizi paylaştığınız Müşterilerinize on-line satış yapabilir, Jenerasyon iş fırsatını paylaştığınız İş Ortağı adaylarınızı on-line olarak kendi sponsorluğunuzda kayıt edebilirsiniz. Bu sayede tüm alışveriş işlemleri (sipariş, ödeme, fatura, teslimat gibi) "Müşteri-Şirket" veya "İş Ortağı-Şirket" arasında gerçekleşir. İş Ortaklarınız ve Müşterileriniz sizin sponsorluğunuzda size ömür boyu garanti edilir.

JENERASYON AŞ
DH Gsm: 0 JENERASYON │ Tel: +90-312-387-6123 │ Fax: +90-312-387-6140
Adres: Batı Bulvarı, ATB İŞmerkezi K Blok No:1/283-284 Yenimahalle, Ankara
Email: iletisim@jenerasyon.org